На Калущині взялися за міст через Дністер, будівництво якого стартувало 13 років тому (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

09 Вер, 2019 10:36

На Калущині взялися за міст через Дністер, будівництво якого стартувало 13 років тому (ВІДЕО)

Міст будує фірма “ПБС” у селі Сівка Войнилівська.

Читайте також: У Делятині на дорозі Мукачево — Львів капітально ремонтують міст (ФОТО)

Про це повідомляє пресслужба компанії у мережі Фейсбук.

Буковельська дорожня компанія стала переможцем тендеру по будівництву мостового переходу на км 9+442 автомобільної дороги державного значення Т-09-10 Бурштин – Калуш і приступила до будівництва об’єкту. Роботи проводяться у селі Сівка Войнилівська Калуського району.

Будівництво мосту розпочали ще у 2006 році. Однак, його не вдалось завершити через відсутність фінансування. Люди досі користуються старим мостовим переходом, який має обмеження для руху важковагового транспорту.

“Свого часу, працюючи в іншій фірмі, ми з колегою, виконробом Русланом Зіньком починали його будувати. Ми добре знайомі з проектом і всіма нюансами будівництва. Тепер ми переправу таки збудуємо. Для нас це справа честі”, – розповідає виконроб ТОВ “ПБС” Юрій Побігушка.

Фахівці “ПБС” зараз проводять демонтаж старих балок. Навантаження, яке вони здатні витримати недостатнє, тому будуть змонтовані нові.

“За 10 років змінилися норми будівництва. У тому числі збільшився трафік руху та вага вантажівок. Ми хочемо збудувати конструкцію якісно і надійно. Буде збудовано 6 залізобетонних прогонів по 18 метрів та 4 сталезалізобетонні по 33 метри”, – кажуть у “ПБС”.

Загальна довжина переправи – 240 метрів. Передбачено дві смуги для руху. Враховуючи те, що дорога територіальна, цього абсолютно достатньо для комфортного переїзду через річку Дністер. Вартість будівництва об’єкту 63 400 000 грн.

Будівництво мосту через Дністер

"ПБС" починає будівництво мосту у селі Сівка ВойнилівськаНовому мосту через Дністер бути! Буковельська дорожня компанія стала переможцем тендеру по будівництву мостового переходу на км 9+442 автомобільної дороги державного значення Т-09-10 Бурштин – Калуш і приступила до будівництва об’єкту. Роботи проводяться у селі Сівка Войнилівська Калуського району. Будівництво мосту розпочали ще у 2006 році. Однак, його не вдалось завершити через відсутність фінансування. Люди досі користуються старим мостовим переходом, який має обмеження для руху важковагового транспорту. "Свого часу, працюючи в іншій фірмі, ми з колегою, виконробом Русланом Зіньком починали його будувати. Ми добре знайомі з проектом і всіма нюансами будівництва. Тепер ми переправу таки збудуємо. Для нас це справа честі", – розповідає виконроб ТОВ "ПБС" Юрій Побігушка. Фахівці "ПБС" зараз проводять демонтаж старих балок. Навантаження, яке вони здатні витримати недостатнє, тому будуть змонтовані нові балки, розраховані на навантаження типу А-13. "За 10 років змінилися норми будівництва. У тому числі збільшився трафік руху та вага вантажівок. Ми хочемо збудувати конструкцію якісно і надійно. Буде збудовано 6 залізобетонних прогонів по 18 метрів та 4 сталезалізобетонні по 33 метри", – кажуть у "ПБС".Загальна довжина переправи – 240 метрів. Передбачено дві смуги для руху. Враховуючи те, що дорога територіальна, цього абсолютно достатньо для комфортного переїзду через річку Дністер. Вартість будівництва об'єкту 63 400 000 грн.

Опубліковано ПБС Неділя, 8 вересня 2019 р.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...