На Картах Google оновили режим віртуальної прогулянки Франківськом та областю (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

08 Oct, 2015 13:45

Поділитись публікацією
На Картах Google оновили режим віртуальної прогулянки Франківськом та областю (ФОТО)

На Картах Google в Україні відбулося масштабне оновлення режиму Перегляду Вулиць (Street View). Від сьогодні, 8 жовтня, режим доступний не тільки для найбільших міст країни, але і в більш ніж 300 великих і маленьких населених пунктах. Зокрема, в Івано-Франківську, Косові, Коломиї, Надвірній, інших містах Прикарпаття.Також можна подивитися на якість доріг між ними.

Читайте також: В Gmail з'явилася функція скасування надсилання листа

Користувачі з усього світу тепер зможуть зробити віртуальну прогулянку Івано-Франківськом за допомогою 360-градусних панорамних знімків вулиць і визначних пам’яток, повідомляє прес-служба Google в Україні.

Завдяки режиму Перегляд Вулиць на Картах Google  можна спланувати  поїздку, дізнатися, що цікавого побачити в місті,  переглянути розташування ресторану або готелю перш, ніж відвідати його.

Також  сервіс може стати в нагоді і тим, хто шукає нове житло. Вони можуть заощадити час, не тільки вивчивши будинки заздалегідь, а й переглянути околиці, що зробить пошук більш ефективним.

Прогулятися Франківськом можна за посиланням:

https://goo.gl/76rWy1

Команда Google радить: для того щоб почати віртуальну прогулянку вулицями, перетягніть помаранчевого чоловічка з лінійки масштабу на місце, що вас цікавить, – і ви відразу зможете почати віртуальну прогулянку.

“У квітні 2012 року ми вперше представили режим Перегляду Вулиць для 5 міст України. З тих пір командою Google Street View була проведена величезна робота зі збору та оцифровуванню даних, спеціально обладнані автомобілі проїхали тисячі кілометрів по великих і маленьких містах України – результатом цієї величезної роботи стало сьогоднішнє оновлення. Що важливо, цим сервісом може скористатися будь-яка людина в світі, хто хоче дізнатися більше про Україну: туристи, бізнесмени, футбольні вболівальники. Це прекрасна можливість відкрити, наскільки красива, різноманітна і цікава наша країна”, – сказав Дмитро Шоломко, директор Google в Україні.

Google серйозно ставиться до захисту особистих даних, тому всі обличчя і номера легкових машин на панорамних знімках розмиті – для цього використовується спеціальна технологія.

“Якщо ви помітили зображення, яке з якихось причин здається вам неналежним, повідомте нам про це, натиснувши на посилання “Повідомити про проблему””, – зауважують у компанії.

Street View сьогодні доступний в 69 країнах світу, а також в окремих районах Арктики й Антарктиди. Робота над величезною кількістю відзнятого матеріалу продовжується, так що незабаром слід чекати подальших оновлень на Картах Google.

Читайте також: Гірськолижними курортами Карпат можна прогулятися віртуально (фото)

Теги: