На Каскаді відбулося яскраве “Свято української родини” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

30 Чер, 2015 09:20

Поділитись публікацією
На Каскаді відбулося яскраве “Свято української родини” (ФОТО)

29 червня, поблизу школи №25, депутат міської ради від ВО «Свобода» Оксана Савчук відзвітувала про свою діяльність перед виборцями. Паралельно відбулося “Свято української родини”.

Читайте також: Зміни до закону про мобілізацію: як голосували прикарпатські нардепи (СПИСОК)

Присутніх розважали живою музикою юних місцевих талантів, конкурсами, танцями та жартами. В такій атмосфері співали українських народних пісень і дорослі і діти. А на обличчях молоді малювали патріотичні малюнки. Тож ніхто не нудьгував. Також, гості свята брали участь у розіграші сертифікату на похід у кіно та в театр цілою родиною.

Оксана Савчук зізнається – підсумки своєї роботи вирішила підвести саме на День Конституції і День молоді. Каже, в такі дні на часі порівняти, як змінюється Україна, рідне місто і мікрорайон, що ми залишаємо після себе для дітей.

«Постійно стараюся, щоб були якісь зміни. Разом з мешканцями вдалося упорядкувати найкритичніші двори – поставили бруківку та асфальтували міжбудинкових проїзди. Вдалося почати облаштування першої відпочинкової зони Каскаду, де буде ігрова, спортивна зони і зона для відпочинку. Зробили кілька великих ігрових комплексних дитячих майданчиків, встановили спортивні тренажери. Також, закріпили місце для будівництва майбутнього дитячого садочка. За 5 років не було жодної «крикливої» незаконної забудови. Дуже багато вдалося зробити і у школі №25 – відремонтували санвузли, зробили капітальний ремонт актової зали, оновили комп’ютерний клас та провели з батьками ряд інших заходів. Відкрита робота депутата з громадою має бути ознакою нашого європейського суспільства, до якого ми всі прагнемо», – сказала депутатка.

Мешканці Каскаду не приховують – свято вийшло теплим і корисним.
«Безумовно потрібні зустрічі з людьми на таких родинних святах. І по благоустрою багато зроблено «Свободою». Тепер онуків воджу на тренажери, а раніше їх не було. Роботу видно», – зізналася пані Ганна.
Анна Василівна також поділилася враженнями від зробленої роботи: «Відколи почала працювати Оксана Савчук, відбулися дуже великі зміни. На мікрорайоні дороги змінилися, бруківочки поставили, а це надзвичайно гарно. Особливо зручно стало колясками з діточками маленькими їхати».
Довгожитель мікрорайону Каскад, пан Роман додає:
«Я живу у будинку №15, тому Оксану Василівну знаю давно. Вона пильно до нас відноситься. Бруківку біля дому гарно вистелили, аж приємно пройтися. Відчуваєш, що йдеш у Європу. А дивіться, діти які радісні – це є щастя. А для дітей робити щастя, то надзвичайно велика справа».

Автор: Марія БОРИС