На Хоткевича готуються до запуску повернутого місту дитсадка (ФОТОФАКТ)

Автор: Турій Роман

30 Січ, 2019 08:44

На Хоткевича готуються до запуску повернутого місту дитсадка (ФОТОФАКТ)

Тривають роботи з відновлення садка «Подоляночка», що на вул. Хоткевича, 11А. До 1996 року він функціонував як ДНЗ «Львівської залізниці».

У 2013 році садок передали у власність громади Івано-Франківська.

Міський голова Руслан Марцінків пригадує, що коли був нардепом разом з Олександром Сичем клопотали, щоб цей садок передали у власність міста. Приміщення повернули, але воно вже не відповідало сучасним вимогам до дошкільного закладу. Тому слід було розробити проект, оголосити тендер і тоді аж приступати до робіт, інформує прес-служба міського голови.

Спочатку демонтували аварійні конструкції, від старого садка залишились, фактично, тільки стіни. Процес реконструкції виявився набагато складнішим, ніж будівництво «з нуля». Однак вже чимало зроблено. Підведено інженерні мережі, зокрема водопостачання та відведення, замінено дах, відновлена трансформаторна підстанція. Нині тривають внутрішні роботи зі стінами, підрядник працює на 2-му поверсі, а після його завершення перейдуть на перший.

Завдання на часі – прокласти мережі газопостачання та запустити котельню, щоб можна було працювати далі. Коли з приміщеннями буде лад, у дворі облаштують яскраві ігрові павільйони. За проектом потужність садка – 7 груп (2 ясельні та 5 дошкільних) і він зможе вмістити майже 200 малят.

«В грудні були в Микитинцях у садку, там вже навчаються діти. Садок на Хоткевича готується наступним вітати малечу. Якщо порівнювати, що тут було до цього, яка руйнація, то зараз картина вже набагато краща. Тут нам важливо було зберегти не саме приміщення, а територію. Адже район великий, стрімко розвивається і дуже потребує дитсадка», – зазначив Руслан Марцінків.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...