На кінцевих зупинках маршруток планують встановити туалети

Автор: Людмила Баран

07 Jul, 2014 14:25

Поділитись публікацією
На кінцевих зупинках маршруток планують встановити туалети

Туалети має встановити міська влада, але доглядати за ними хочуть зобов’язати перевізників. 

Рішенням виконкому міської ради комунальників зобов’язали встановити на кінцевих зупинках транспорту туалети. Таке рішення включили до документу про зміну тарифів на проїзд у маршрутках. 

„Ми активно займаємося цим питанням. Але й раніше комунальні служби встановлювали туалети і в Меморіальному сквері, і в парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка. Ці вбиральні давно уже не функціонують, а їхні приміщення побиті, поламані. Тому, перш ніж встановлювати туалети, ми визначаємо тих, хто за ними доглядатиме. Власне, у Департаменті розглядають такий варіант: саме перевізники мають долучитися до обслуговування туалетів, встановлених для водіїв на кінцевих зупинках автотранспорту”, – наголошує директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

Наразі, водії скаржаться, що їм ніде справити свої природні потреби протягом робочого дня. Також нарікають  мешканці міста, яким набридло те, що водії часто облаштовують імпровізовані туалети у дворах, прилеглих до зупинок.