На Коломийщині чоловік повісив собаку на очах у дітей. За нього взялася поліція

Автор: Борис Марія

27 Бер, 2023 20:44

Поділитись публікацією
На Коломийщині чоловік повісив собаку на очах у дітей. За нього взялася поліція

У понеділок, 27 березня, у соцмережах поширилася інформація та фото, де чоловік повісив собаку.

Ймовірно, це сталося у селі Воскресинці Коломийської громади. Про це у facebook повідомила Галя Романенчук. Допис жінки розлетівся мережею та викликав чималу хвилю обурення, пише Галка.

“Сьогодні житель Воскресінець на очах у дітей повісив свою собаку… Хай буде відома ця істота,бо інакше не назвеш його…”, – підписала жінка опубліковані фото.

Невдовзі на допис відреагували у місцевій владі. У Коломийській міськраді повідомили, що вони перевірили інформацію і, на жаль, вона виявилася достовірною.

“У соцмережах поширюється жахлива інформація з фотографіями щодо жорсткого поводження з тваринами у нашій громаді. Міський голова Богдан Станіславський дав завдання заступнику і старості села з’ясувати, чи це не фейк. На жаль, факт підтвердився, тому староста вже звернувся у правоохоронні органи. Якщо ви стаєте свідками жорстокого поводження з тваринами, просимо вас одразу повідомляти у поліцію”, – повідомили у Коломийській міськраді.

Як стало відомо Галці від свідків з місця події, чоловік повісив тварину на очах у сусідських дітей. Собаку вбив, бо на неї, нібито, скаржилися інші селяни. Наразі на місці події працюють поліцейські. За попередніми даними, вони вилучили тіло тварини на експертизу. Про це редакції повідомили волонтери ГО “Дім Сірка”.