На Коновальця півсотні невідомих налякали членів дільничної комісії (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

31 Бер, 2019 19:39

На Коновальця півсотні невідомих налякали членів дільничної комісії (ФОТО)
В Івано-Франківську на парковці торгового центру “Велмарт” зафіксували групу невідомих, які сідали у автобуси.

Читайте також: Звільнений директор парку вимагає звіту від «ЄРЦ» та встановлення підстав його звільнення

Як повідомили у розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо патрульні, які приїхали на виклик, на 102 зателефонував голова ДВК, яка знаходиться поруч.

“Голова повідомив, що на парковці напроти близько 50 людей сідає у автобуси і попросив перевірити хто вони такі. Ми приїхали на місце. Вони не захотіли з нами спілкуватися. Тож ми викликали підмогу. Спочатку ці люди називали себе членами комісій, спостерігачами, потім журналістами та представниками громадської організації… Врешті сказали, що просто їдуть на каву”, – кажуть патрульні.

Втім, на дзвінок поліції в ОВК повідомили, що про цих “членів комісії” їх нічого невідомо, тож від них відхрестилися.

Відтак, водія автобуса та керівників цієї групи поліція забрала до відділу для з’ясування обставин. Слід зауважити, невідомі відмовилися йти на контакт і з журналістами, що прибули на місце події. Погодився розмовляти зі ЗМІ лише Володимир Ротару (колишній директор міського парку, представник міської організації “Батьківщина).

Скрін з сайту Івано-Франківської міської організації партії “Батьківщина”

За словами Ротару, ці всі люди – журналісти газети “Акценти”, де він виступає керівником. Всі вони нібито мали роз’їхатися на дільниці, аби стежити за процесом волевиявлення. Мовляв, давно б роз’їхалися, якби не поліція.

На Коновальця група невідомих називає себе "журналістами", які будуть спостерігати за підрахунком голосів

У Франківську група невідомих називає себе "журналістами" і хочуть їхати на дільниці, аби "слідкувати за підрахунком голосів". Втім, на контакт з франківськими журналістами не йдуть. Детальніше тут: http://blitz.if.ua/news/na-konovalcya-pivsotni-nevidomyh-nalyakaly-chleniv-dilnychnoi-komisii.html

Опубліковано Бліц-Інфо Неділя, 31 березня 2019 р.

Коли ж франківські журналісти підійшли до автобуса познайомися з “колегами”, то вони почали розбігатися, закривати обличчя куртками та відвертатися від камер. Сміливіші сказали, що “журналісти” вже поїхали, а вони члени ГО, правда якої так і не зізналися.

Один з чоловіків почав показувати непристойні жести середнім пальцем і вимагати, щоб їх не знімали.  А невідома жінка пригрозила забрати телефон, мовляв без дозволу знімати її не можна. Представитись вони відмовилась. Відразу ж підбігла її “колега” і почала лаятися та погрожувати журналістці розбити телефон та обличчя (тільки робила це на тюремному слензі). 

Решту групи розбіглися хто куди та заховалася між машинами. Тим часом поліція продовжує чергувати на місці.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry