На корпусі мобільного телефону мешкає більше бактерій, ніж на ручці унітазу

Автор: Турій Роман

24 Jun, 2014 09:48

Поділитись публікацією
На корпусі мобільного телефону мешкає більше бактерій, ніж на ручці унітазу

Здавалось би такий звичний мобільний телефон, який став просто необхідністю у повсякденному житті не може нічим зашкодити своєму власнику. А от і ні, кажуть лікарі і додають, мобілка може бути «причетною» до багатьох захворювань.

Мобільний телефон може стати причиною алергічних висипів на обличчі. У корпусі телефону можуть бути сплави міді та хрому, деяк люди на них реагують висипами. Уберегтися від «контактного дерматиту» можна або придбавши новий телефон без «проблемних» сплавів, або «вдягнувши» мобілку в спеціальний пластмасовий корпус.

Окрім того, кажуть лікарі, на мобілці «живе» більше мікробів ніж на ручці від унітазу. На ній накопичується, піт, бруд, залишки макіяжу. Вся ця гидотна може спровокувати таку хворобу – як акне. Щоби запобігти їй, телефон потрібно час-від-часу мити. Правда, не потрібно впадати в крайнощі і дезінфікувати «трубку» «Туалетним каченям», достатньо і спиртових серветок або серветок, які призначені для витирання екрану монітора.

А ще, трубки телефону від довгих розмов нагріваються, і «випаровують» на шкіру обличчя шкідливі речовини. Якщо вугрі і темні плями вам не потрібні, то, за словами спеціалістів, краще вести довгі розмови в режимі гучного зв’язку.