На Косівщині “Правий Сектор” разом з жителями знесли ще один радянський пам’ятник (ФОТО)

Автор: Андрій Макітра

23 Лис, 2023 18:02

Поділитись публікацією
На Косівщині “Правий Сектор” разом з жителями знесли ще один радянський пам’ятник (ФОТО)

Представники Правого Сектору Прикарпаття спільно з активістами, демонтували пам’ятник радянському окупанту в селі Уторопи, Яблунівської громади.

Про це пише Галка з посилання на телеграм-канал “Правий Сектор Прикарпаття”.

“Спільно із свідомими та активними громадянами, в селі Уторопи, декомунізували пам’ятник радянському окупанту. Боремося до остаточного визволення наших земель від слідів окупанта”, – йдеться у повідомленні.

У коментарі для Галки, представник “Правого Сектору” Друг Хук розповів, що залишається ще два пам’ятники у Яблунівській територіальній громаді, які планують демонтувати. Йдеться про пам’ятник радянському солдатові у Стопчатові та пам’ятник радянській колгоспниці в селі Баня-Березів. Три пам’ятники з п’яти вже демонтовані.

Як раніше писала Галка, рішення про демонтаж чотирьох радянських пам’ятників у селах Яблунівської громади (Середній Березів, Текуча, Уторопи та Стопчатів) прийняли ще до повномасштабної війни — 17 лютого 2022 року. Однак реалізувати його вдалося тільки зараз, коли за справу взялися “Правий Сектор Прикарпаття” і громадськість. Також до списку потрапить п’ятий пам’ятник у селі Баня-Березів.

Читайте також: На Косівщині “Правий Сектор” разом з жителями знесли два радянські пам’ятники: ще три — на черзі (ФОТО)