На Косівщині асфальтують міст на дорозі регіонального значення (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

09 Jun, 2021 15:10

На Косівщині асфальтують міст на дорозі регіонального значення (ФОТО)

В рамках “Великого будівництва” за кошти державного бюджету продовжується капітальний ремонт мосту через річку Лючка. Роботи ведуться в селі Стопчатів Косівського району на км 94+415 автодороги Р-24 “Татарів – Кам’янець-Подільський”.

Тут завершено всі основні мостобудівні роботи, зокрема, встановлення буронабивних паль та ригелів, балок прогонової будови. Також змонтовано залізобетонні монолітні плити на балках та влаштовано гідроізоляцію, завершено монтаж перильного огородження і тротуарів, систем водовідведення з мосту. Впорядковано підмостове русло та під’їзди до мосту. Зараз влаштовуються два шари асфальтобетону.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

“Важливо зазначити, що ці роботи для Косівщини мають велике значення, а оновлення дорожньої-моствої інфраструктури – це, в першу чергу, запорука економічного розвитку регіону. Будівництво якісних шляхів дасть поштовх для нових можливостей Прикарпаття у розвитку туризму і бізнесу, а дороги стануть своєрідною візитівкою області”.

Замовник – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Підрядна організація – ТОВ «Техномістбуд Холдинг». Контроль за дотриманням технологічного процесу здійснюють фахівці САД в області. Авторський нагляд — Івано-Франківський відділ ДП «Укрдіпродор». Технічний нагляд — ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія» та ДП «Дорожній контроль якості».

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry