На Косівщині планують добувати нафту та газ

Автор: Зелінська Таня

21 Jan, 2022 20:41

На Косівщині планують добувати нафту та газ

ТОВ «Афон-2010» планує розпочати спорудження та підключення пошукової свердловини № 2 на Південно-Тереснянській площі з метою пошуку, розвідки, дослідно-промислової розробки.

Дані роботи будуть здійснюватися на підставі спеціального дозволу на користування надрами від 14 червня 2010 р. № 3821.

Глибина свердловин – до 2900 м; спосіб буріння – роторно-турбінний; передбачається кріплення ствола свердловин високогерметичними обсадними трубами. Технічних альтернатив для виконання пошуково-розвідувальних робіт та видобутку нафти немає.

Очікувані об’єми видобутку нафти становлять до 15 т/добу та попутного нафтового газу 2,5 тис. м 3 /добу з кожної свердловини, інформує “Галка” з посиланням на “Галичину”.

Свердловина знаходиться в адміністративних межах Яблунівської ОТГ (в південно-західному напрямку від с. Текуча).

Площа відводу земель у довгострокове користування на період експлуатації становить до 0,36 га на облаштування свердловини і до 0,06 га на під’їзну дорогу.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА, за адресою: 76018 м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Сахарова, 23 А, тел./факс (0342) 52-61-50, e-mail: main@eco.if.gov.ua, контактна особа – Андрій Дмитрович Пліхтяк.

За даними ЄДРПОУ, засновниками ТОВ «Афон-2010» є жителі м.Дніпра Юрчак Валерій Володимирович та Бовін Павло Юрійович.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry