На кожного сепаратиста знайдеться своя АТО – Корнієнко про конференцію міського осередку УДАРУ

Автор: Турій Роман

23 Jun, 2014 10:30

Поділитись публікацією
На кожного сепаратиста знайдеться своя АТО – Корнієнко про конференцію міського осередку УДАРУ

Партія «УДАР Віталія Кличка» була утворена в місті Івано-Франківську в 2010 році такими людьми, як Роман Чернега, Арсен Сідаш, Ігор Росипайло, Руслана Василюк, Генадій Чудак, Віталій Вербовий, Андрій Майданський, Ярослав Сторож, Андрій Корнієнко та ще невеликим рядом активістів, які керуючись, в першу чергу, принципами порядності та відкритості в своїй роботі розпочали створення партійної структури, яка існує по сьогоднішній день.

Читайте також: Інформація про мою незадекларовану нерухомість - підлий і цинічний обман, - Андрій Корнієнко

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Андрій Корнієнко, якого було вибрано головою міського осередку партії УДАР на конференції, що відбулась минулої п’ятниці.

«І коли сьогодні хтось викрикає про рейдерське захоплення партії людьми, які її створили і розвинули – це, по крайній мірі, виглядає нікчемно, чи ба навіть непристойно!
Конференція Івано-Франківської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка», яка відбулася 20.06.2014 року, де були обрані всі керівні органи відбулася в повній відповідності до Закону України «Про політичні партії в Україні» та Статуту Партії «УДАР Віталія Кличка», як би це не було комусь важко визнати. На сьогоднішній день в місті Івано-Франківську створено 7 (сім ) первинних осередків партії, які отримали офіційний дозвіл на своє утворення від вищестоящої партійної структури, є зареєстрованими у відповідних державних органах і територіально закривають все місто Івано-Франківськ. Інших первинних осередків партії «УДАР» в місті Івано-Франківську існувати не може по Закону! Делегати від цих осередків були направлені на конференцію, як те передбачає Статут Партії згідно протоколів засідань учасників відповідних осередків. Незнання норм Статуту Партії або небажання керуватися цими нормами абсолютно не дає права членам партії зневажати партійні принципи та порушувати партійну дисципліну. 
Пункт 3.9 Статуту Партії дійсно дає право членам Партії приймати участь в діяльності Партії, що жодним чином не було обмежено, але дана норма абсолютно не дозволяє членам Партії вчиняти ті, дії, на які їх не уповноважили відповідні органи Партії. Не може член Партії прийти на З’їзд Партії, якщо він не делегований чи не запрошений! Не може член Партії балотуватися в депутати від Партії, якщо немає відповідного рішення! Не може член Партії виступати в будь-яких органах від імені Партії, якщо не отримав таких повноважень! Не може член Партії бути присутній на конференції якщо він не делегат або не запрошений! Як би йому цього не хотілося! Це називається Партійна дисципліна», – написав Андрій Корнієнко.

Окрім того, він шкодує, що для окремих партійців поняття «партійної дисципліни» виявилось порожнім звуком.

«Переконаний, що на даний момент вже всі партійні активісти зрозуміли яким чином вони були використані, в чиїхось незрозумілих політичних іграх і зробили відповідні висновки щодо своєї подальшої участі в роботі нашого осередку! Ми продовжуємо працювати відкрито, системно та професійно для досягнення тих цілей, які об’єднали нас партією «УДАР Віталія Кличка».
Запевняю Вас, що жодні сепаратистські дії окремих осіб не перешкодять ефективній роботі нашого осередку, направленій на втілення Програми Партії «УДАР Віталія Кличка» та Президента України Петра Порошенка!На кожного сепаратиста знайдеться своя АТО!», – написав Корнієнко.

 

Теги: