На кожному другому підприємстві, перевіреному податківцями, виявлено порушення діючого законодавства

Автор: Турій Роман

11 Sep, 2014 08:48

Поділитись публікацією
На кожному другому підприємстві, перевіреному податківцями, виявлено порушення діючого законодавства

Органами доходів і зборів Прикарпаття майже у два рази зменшено кількість перевірок суб’єктів господарювання, однак підвищено результативність їх проведення.

Читайте також: Навчання, оздоровлення та відпочинок: юних франківців кличуть до STEM-школи (ФОТО)

Про це заявив начальник управління податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області Богдан Капущак.

За словами посадовця, працівники підрозділів податкового та митного аудиту з початку року провели 488 планових та позапланових перевірок та у кожному другому випадку встановили порушення діючого законодавства. Як наслідок до бюджету мобілізовано 20,4 млн.грн., що на 0,5 млн.грн. більше аналогічного періоду минулого року.

«До плану проведення документальних перевірок відбираються платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на органи Міндоходів, – запевняє Богдан Капущак, і додає: – Перед тим як вийти на перевірку ми проводимо ретельний аналіз основних показників фінансової та податкової звітності, порівнюємо податкове навантаження платника податків до середньогалузевого, відповідність чисельності працівників фактичному виду діяльності тощо. Критеріями ефективності вважаю не кількість перевірок, а наскільки обгрунтованими та документально підтвердженими є результати їх проведення».

Теги: