На Кримському мосту пролунали вибухи, є руйнування конструкції

Автор: Вадим Войтик

17 Jul, 2023 06:32

Поділитись публікацією
На Кримському мосту пролунали вибухи, є руйнування конструкції

У ніч проти понеділка, 17 липня, на Кримському мосту “впала конструкція”. Попередньо, внаслідок інциденту загинули щонайменше дві людини. Рух між Кримом і територією РФ зупинено.

Про це пишуть російські телеграм-канали, яких цитує УП та ТСН

Так званий “глава” окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що на Кримському мосту сталася “надзвичайна подія”, у зв’язку з чим рух на мосту зупинений.

За даними моніторингових чатів, на одній із секцій мосту стався вибух. Руйнування зафіксовані на двох прольотах мосту. Інформація про загиблих і постраждалих офіційно поки що не підтверджувалася.

ТГ-канал “Baza” пише, що на Кримському мосту “впав” проліт, внаслідок чого загинули щонайменше 2 людини і ще одна постраждала.

“Перед цим було чутно щонайменше два вибухи”, – пише ТГ-канал “Astra”.

Аксьонов закликав кримчан утриматися від поїздок через міст та “в цілях безпеки обирати альтернативний сухопутний маршрут”.

Через руйнування прольоту Кримського мосту зупинено і роботу поромної переправи між окупованим півостровом та Краснодарським краєм РФ. Рух потягів також зупинено.

Губернатор Краснодарського краю РФ Веніамін Кондратьєв закликав мешканців регіону утриматися від поїздок через Кримський міст. 

У Мінтрансі Росії повідомили, що у зв’язку із закриттям руху Кримським мостом для водіїв та туристів доступне пересування наземним автодорожнім маршрутом окупованими територіями через Мелітополь-Маріуполь.