На Кубку НФК “Ураган” відбулися ігри другого туру

17 Nov, 2014 13:19

Футзальні баталії за шкільну мрію не вщухають, а тільки набирають обертів.

Цієї суботи, 15 листопада, відбувся другий ігровий день шкільного турніру “Кубок НФК “Ураган”. Кожна школа-учасниця боролася до кінця і викладалася по-максимуму, тому усі шість поєдинків видались по-справжньому цікавими, напруженими та експресивними. Три з них завершились мінімальними перемогами, причому долю одного матчу вирішив єдиний забитий м’яч.

ЗШ №26 – ЗШС №8 – 2:1
Матч розпочався жваво і з швидкої та непередбачуваної атаки ЗШ №26. Футзалісти відразу кинулися “штурмувати” ворота ЗШС №8 та створювати небезпечні моменти. Тож вже на 4-ій хвилині ця тактика принесла свої результати – у воротах 8-ї школи опинився м’яч від Дмитра Федика. ЗШС №8, відчувши бойовий настрій суперника, надійніше зосередилася в захисті, але це не завадило ЗШ №26 на 10-ій хвилині протистояння вдруге завдати точного удару – на цей раз відзначився Михайло Мусіловський. Другий тайм видався цікавішим, адже ЗШС №8 вже не тільки вправно оборонялася, а й атакувала, чим і скоротила відрив у рахунку. Гол забив Андрій Олексіїв. Втім вибороти бодай нічию так і не вдалося – 2:1.

ЗШС №9 – Католицька ЗШ – 2:3
Цей поєдинок був захоплюючим та не на жарт інтригуючим, адже з першої до останньої секунди на майданчику панувала неймовірна напруга. Ще б пак! Два рівних суперники, кожен з яких прагнув одного – перемоги! Першим вдалося відкрити рахунок вихованцям Католицької ЗШ – гол забив Ілля Стефінін. Проте вже за хвилину на табло нічия – зрівняв рахунок Богдан Редушко. Другий тайм розпочався не менш цікаво. ЗШС №9 завдяки голу Богдана Редушка знову вирвалася вперед, проте Ілля Стефінін також оформив дубль і встановив паритет у грі. Долю матчу визначив гол Павла Осадчука, забитий на останній хвилині. Таким чином вольову перемогу з мінімальним рахунком 3:2 виборола Католицька ЗШ.

Українська гімназія №1 – ЗШ №25 – 1:0
Обидві команди по черзі атакували ворота одне одного, а також вдало оборонялися. Попри низку небезпечних моментів жоден з них не увінчався успіхом, тож до перерви забитих м’ячів не було – 0:0. Другий тайм теж повнився численними атаками, якими команди навипередки хизувалися. Варто відмітити і гідну гру обох голкіперів – Владислава Вовчка та Олега Андрійчука, які вправно захищали ворота. Фінальна крапка у цьому протистоянні була поставлена на завершальних акордах матчу. Мовчанку порушили гімназисти – голом відзначився Олег Хома, який і приніс своїй Українській гімназії №1 першу перемогу.

ЗШ №15 – ЗШ №10 – 1:6
ЗШ №10 зі стартових секунд включилася в активну гру і розпочала атаки на ворота суперника. Тож не дивно, що вже з перших хвилин вихованці 10-ї школи відсвяткували голи – дублем відзначився Владислав Ворона. А на 8-ій хвилині до свого товариша приєднався і Дмитро Ронеко. ЗШ №15 теж відчайдушно створювала гольові моменти, втім, реалізувати їх так і не вдалося. Другий тайм для 15-ї школи став результативнішим – Павло Скіцко реалізував штрафний. Проте футзалістам відверто не щастило, тож інші спроби відзначитися у воротах суперника не увінчалися успіхом, до того ж, Назарій Тарасевич відзначився автоголом – 1:3. А тим часом ЗШ №10 продовжувала атакувати і забивати далі. У підсумку Владислав Ворона відзначився покером, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 6:1 на користь ЗШ №10.

ЗШ №6 – СШ №11 – 1:5
Дуель цих двох шкіл виявилася напрочуд цікавою та видовищною, і вже з перших хвилин вражала футзальною майстерністю обох суперників. Рахунок на 7-ій хвилині відкрив Андрій Афтанас, гравець СШ №11. Проте відповідь від суперника не забарилася, і Максим Попойник встановив притет. Втім вже на 12-ій хвилині свою 11-у школу знову вивів вперед Максим Пахолюк, який “вистрілив” дублем. Згодом розвинув успіх Андрій Афтанас, забивши свій другий гол у ворота суперника. Всі спроби ЗШ №6 скоротити відставання виявилися марними, футзалісти тільки “привезли” собі ще й автогол. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 5:1 на користь СШ №11.

ЗШ №21 – ЗШ №16 – 0:3
Команди розпочали гру досить обережно, жоден із суперників не поспішав активно йти вперед. Першими розпочали створювати небезпечні моменти вихованці ЗШ №16, яким таки вдалося відкрити рахунок вже на 5-ій хвилині матчу – голом відзначився Вадим Етюк. На одному забитому м’ячі Вадим не зупинився і незабаром відзначився вдруге. Продовжив естафету товариша і Владислав Мельник, який забив у ворота ЗШ №21 третій гол. ЗШ №21 теж створила не один гольовий момент біля воріт ЗШ №16, але жоден з них не дав змоги бодай “розмочити” рахунок. 3:0 – “суха” перемога ЗШ №16.