На Майдані запалали шини. Сотники протестують проти розбору палаток і барикад

Автор: Турій Роман

07 Сер, 2014 10:48

Поділитись публікацією
На Майдані запалали шини. Сотники протестують проти розбору палаток і барикад

Сьогодні, 7 липня, розпочалося прибирання Майдану представниками комунальних служб міста.

Читайте також: Мотивовані Росією терористи все-таки планують військову акцію - політолог

З цим не згодні сотники Майдану, на знак протесту вони підпалили шини.

Разом із тим політолог Павло Нусс заявляє, що Майдан несе пряму загрозу життю та здоров’ю мешканців столиці, бо він перестав контролюватися, і невідомо хто саме постачає людям їжу, кошти, тощо.

“Як вже повідомлялось, саме сьогоднішні мешканці наметів викликають великі підозри, адже домінуюча їх частина відверто займається “кришуванням” нелегальної торгівлі прикриваючись “високими ідеалами”. Багато випадків, коли в центрі столиці були пограбовані співвітчизники та іноземці. Алкоголізм, наркоманія, сексуальний ринок – все це не є відображенням Революції Гідності, а нормальний, постереволюційни синдром з ознаками депресивності та маніакальності, агресії вічних революціонерів”, – каже політолог.

За його словами, сьогоднішній Майдан – контрреволюційний. Він має трансформуватися в дієвий орган громадянського суспільства, в майданчик пропозицій та контролю, діалогу і дискусій. Але не зараз, і не в такому ганебному вигляді, і не з тими, хто зве себе “майданівцями” перебуваючи в заперегарених наметах, каже Павло Нусс.

Теги: