“На мене взяли величезний кредит”, – франківка Тіна Кароль про досвід виступу на “Євробаченні” (ВІДЕО)

Автор: Соня Грейда

29 Тра, 2024 16:49

Поділитись публікацією
“На мене взяли величезний кредит”, – франківка Тіна Кароль про досвід виступу на “Євробаченні” (ВІДЕО)

Франківська співачка Тіна Кароль розповіла про свій неприємний досвід, який пов’язаний з виступом на “Євробаченні”.

Про це пише Галка з посиланням на ТСН.

Тіна Кароль у 2006 році представляла Україну на “Євробаченні”. Для артистки цей досвід виявився не з приємних. Співачка говорить, що не могла впливати на вибір номера та композиції, тож виступ був не зовсім такий, який би вона хотіла показати. Як поділилася жінка, на Тіну ще й оформили чималий кредит. Виплачувати кошти співачці довелося самостійно, це тривало не один рік.

“Коли я їхала на “Євробачення”, це не зовсім була моя ідея. У мене були, як ви знаєте, продюсери й так далі. Ніхто не запитував ніколи, але насправді в мене дуже тяжка закулісна доля мого виступу на “Євробаченні”. Це був другий рік популярності. Я мало що розуміла, які можуть бути підстави і які люди підступні. Узяти участь у нацвідборі – це пів біди. Все, що відбулося потім, вкрай тяжке, і я “розхльобувала” це ще багато років. На мене взяли величезний фінансовий кредит, який я закривала дуже багато років”, – зізналась Кароль.

Та, попри це, співачка із задоволенням ще раз поїхала б на конкурс. Тіна зазначила, що за ці роки неабияк змінилася та має що показати.

“В принципі, я б хотіла знову поїхати на “Євробачення”! Це крутий драйв, тонус. Я знаю, що я можу, я знаю, що я інша. Я думаю, що в мене ще буде шанс”, – додала артистка.

Читайте також: Тіна Кароль без макіяжу показала себе на тренуванні