На Миколая франківцям урочисто представлять святкову ялинку

Автор: Людмила Баран

16 Гру, 2014 10:28

Поділитись публікацією
На Миколая франківцям урочисто представлять святкову ялинку

Відкриття новорічної ялинки у центрі міста заплановане на 18 годину 19 грудня. День перед тим відбудеться пробне включення святкової ілюмінації. 

Про це йшла мова 16 грудня на оперативній нараді міського голови.

За словами заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства Василя Білика, новорічна ялинка, висотою 23 метри, коштувала 11 тисяч 760 гривень.

Підготовка дерева до свята триває з 11 грудня. У найближчі дні ялинку прикрасять шістьма сотнями пластикових куль. Також почеплять по дві сотні зірок та бантів, 20 спадаючих вогнів, декоративні намиста синього та сіро-перламутрового кольору.

Крім того, до 19 грудня святковою ілюмінацією будуть прикрашені   кулясті клени на Стометрівці, ялинки на Вічевому майдані, площі Ринок, біля адмінбудівлі на Грушевського, у парку Шевченка та міському озері, а також гілля дерев у скверах в центрі міста.

“Новинкою цього року будуть святкові фотозони. Зокрема,  одна працюватиме на Вічевому  майдані, встановлена з ініціативи  молодіжного міськвиконкому”, – додав Василь Білик.

Він також розповів, що ДП «Міськсвітло» перевірило і  відремонтувало існуючу ілюмінацію на центральних вулицях міста, виготовило  і встановило панно «2015» на фасаді Ратуші.

Загалом на прикрашання міста витратили 265 тисяч гривень. Це, як зазначив Василь Білик, значно менше, ніж минулого року.

Пробне увімкнення новорічних вогнів заплановано на 17 годину 18 грудня. А наступного дня відбудеться відкриття святкової ялинки на Вічевому майдані.