На міському озері Франківська встановлюють МАФ (ФОТО)

Автор: Застава Максим

09 Кві, 2024 18:41

Поділитись публікацією
На міському озері Франківська встановлюють МАФ (ФОТО)

Поблизу так званого острова кохання на міському озері в Івано-Франківські споруджують МАФ — малу архітектурну форму.

Читайте також: План з будівництва церкви в зеленій зоні міського озера почав втілюватися ще у 2018 році

За словами директорки комунального підприємства “Центр розвитку міста та рекреації” Руслани Василюк, на встановлення тимчасової споруди й ведення там підприємницької діяльності є дозвіл виконавчого комітету. 

Галці” стало відомо, що йдеться про рішення, датоване 26 червня 2023 року. Водночас дозвіл виконавчий орган дав на один рік.

Також видання дізналося, що у вказаній споруді продаватимуть кавові та літні напої.

Станом на дев’яте квітня тривають монтажні роботи. У місцевих фейсбук-спільнотах скаржаться, що спецтехніка може пошкодити газон, бігову і велодоріжку, а також прогулянкову бруковану зону.

Зазначимо, що за інформацією з аналітичної системи YouControl, підприємець Дмитро Маліщук, якому дали дозвіл на МАФ і ведення підприємницької діяльності, свого часу був співкерівником фірми НУМ. Вона спеціалізувалася на неспеціалізованій оптовій торгівлі й наразі є недіючою. Крім того, Маліщук є керівником ТОВ АВТОТРАНС КОМФОРТ ІФ, основним видом діяльності якої є вантажний автотранспорт.

Загалом діяльність підприємця охоплює 17 спрямувань. Основним у системі вказано розведення свиней. Серед інших — й обслуговування напоями.