На міському озері провели чемпіонат України з плавання (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

23 Jun, 2015 14:32

У понеділок, 22 червня,  завершився чемпіонат України з плавання на відкритій воді, який вперше провели в Івано-Франківську.

В акваторії міського озера змагалися плавці трьох вікових груп: дорослі – плавці від 19 років, молодь – плавці 17-18 років та юніори – плавці до 16 років. Загалом участь у чемпіонаті взяли 43 спортсмени з 10 областей України, інформує Комітет фізкультури і спорту.

В перший день змагань, 20 червня, був сильний дощ, однак це не завадило спортсменам показати високі результати. Так, на дистанції 10 км серед дорослих перемогли плавці з Харківської області: Ксенія Скрипель (2 години 11 хвилин 26 секунд) та Ігор Червінський (1 година 54 хвилини 32 секунди);
А на дистанції 7,5 км серед молоді перемогу святкували Христина Панчішко з Києва (1 година 33 хвилини 40 секунд) та Олександр Світличний з Харківської області (1 година 33 хвилини 27 секунд).

У другий змагальний день, який відбувався в понеділок, 22 червня відбувались запливи на 5 км. Переможцями серед дорослих стали Ігор Снітко з Харківської області (55 хвилин 5 секунд) та Ганна Шевченко з Донецької області (1 година 1 хвилина 55 секунд). Цей результат Ганни Шевченко також став найкращим на дистанції 5 км серед юніорів.

Серед молоді перемогу святкували Софія Зубенко з Києва (1 година 2 хвилини 10 секунд) та Олексій Астаф’єв з Рівненської області (1 година 2 секунди). Цей його результат став також найкращим на дистанції 5 км серед молоді.

«Івано-Франківськ вперше приймав чемпіонат України з плавання на відкритій воді. Для його успішного проведення відповідними службами виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради було здійснено чимало підготовчих заходів. Найголовніше те, що учасникам було комфортно змагатись, а представники федерації плавання України визнали, що змагання пройшли на високому організаційному рівні», – зазначив голова комітету фізичної культури і спорту Віталій Матешко.

Найближчим часом за результатами цього чемпіонату будуть сформовані дві збірні команди з плавання на відкритій воді, які виступатимуть на чемпіонаті світу з водних видів спорту та на чемпіонаті Європи.