На місці франківського “Дністра” зі скандальною заскленою колонадою запрацював новий готель

Автор: Андрій Макітра

19 Жов, 2023 19:53

Поділитись публікацією
На місці франківського “Дністра” зі скандальною заскленою колонадою запрацював новий готель

На місці Івано-Франківського готелю “Дністер”, який зазнав так званої “реставрації”, вже запрацював готель з іншою назвою.

Про це пише Галка з посилання на сторінку “Nadiya Palace” у соцмережі.

На сторінці закладу 16 жовтня повідомили, що перейменований готель “Nadiya Palace” на місці колишнього “Дністра”, розпочне працювати в тестовому режимі з 19 жовтня.

“Дизайнерський бутик-готель Nadiya Palace поєднав у собі найсучасніші технології, любов і привітність персоналу, культурну спадщину міста та історичні таємниці”, – додали у дописі нового готелю.

Заступник генерального директора “Nadiya Palace” Роман Король розповів журналістам Івано-Франківського ОТБ “Галичина”, що позиція власників перейменованого готелю, який запрацював на місці “реставрованого” “Дністра”, є незмінною.

“У нас є всі дозвільні документи на проведені роботи. І все, що ми робимо, робимо для громади міста. Це ж прекрасно, що в Івано-Франківську з’явився заклад такого високого рівня у такий важкий час”, – написав Роман Король.

Також представник готелю повідомив, що вони вже створили 98 робочих місць.

“Вчасно сплачуються податки до бюджетів, допомагаємо ЗСУ та окремим військовослужбовцям, які воюють на передовій”, – додав Роман Король.

Раніше “Галка” отримала електронну версію проєктної документації так званої “реставрації” готелю “Дністер” в Івано-Франківську. Саме за цими документами готель отримав два зайвих поверхи і годинникову вежу. А поза проєктом – ще й засклену колонаду з вулиці Шевченка.

Нагадаємо, попри бажання громади, власники залишили заскленою колонаду “Дністра”, а міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків порадив франківцям активніше відстоювати права, а не займатися політикою.

17 червня під стінами “Дністра” пройшла акція зі вимогою розісклити колонаду. Власники готелю “Дністер” кажуть, що розіскленню галереї завадила війна.

У Мінкульті зазначають, що до них не надходила на погодження науково-проєктна документація на реставрацію чи реконструкцію готелю «Дністер».

27 червня Департамент архітектури Івано-Франківська видав припис, яким зобов’язав власників “Дністра” демонтувати вітражні конструкції колонади. Наразі він не виконаний.

Читайте також: «Це рагульство у квадраті» – Юрій Андрухович жорстко пройшовся по готелю «Дністер» (ВІДЕО)