На мості в селі Черніїв уклали новий шар асфальту (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

11 Чер, 2020 19:09

На мості в селі Черніїв уклали новий шар асфальту (ФОТО)

На виконання національної програми «Велике будівництво» триває поточний середній ремонт дороги Т-09-06 Івано -Франківськ – Надвірна.

У межах міста Івано-Франківська, на підході до мосту через річку Бистриця Надвірнянська в селі Черніїв, км 0+300, підрядне підприємство ТОВ «ПБС» провело зміцнення основи дорожнього одягу методом холодного ресайклінгу та влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асафальтобетону. А на проїзній частину мосту нанесено геотекстильну армувальну решітку. Далі влаштовано верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону, інформує “Галка” з посиланням на Службу автомобільних доріг.

Роботи тривали цілодобово, з перервами в години найбільш інтенсивного руху транспорту. Весь технологічний процес – відповідно до проєктно-кошторисної документації та під постійним контролем замовника – Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області послідовно відновлює дороги державного значення Івано-Франківської області. Пригадайте, якими вони були 5 років тому – а/д Н-10 Стрий – Мамалига, в напрямку Коломиї, Снятина, Чернівців. Через кількох років після ремонту дорожнє полотно в доброму стані. Так само відновили а/д Н-10 у напрямку Стрия. Послідовно, кілометр за кілометром, і в цьому напрямку вималювалася добротна дорога.

Тепер на цій дорозі триває капітальний ремонт мосту в с. Боднарів, який також понад 10 років стояв недобудованим, через відсутність фінансування.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry