На Надвірнянщині в ЦНАПі побили чоловіка з інвалідністю (ВІДЕО)

Автор: Соня Грейда

10 Лип, 2024 14:12

Поділитись публікацією
На Надвірнянщині в ЦНАПі побили чоловіка з інвалідністю (ВІДЕО)

Другого липня у ЦНАПі Переріслянської громади невідомий побив волонтера Володимира Сікердея, котрий має інвалідність. Поліція розпочала кримінальне провадження.

Читайте також: В ІФНМУ облаштують безбар’єрний простір для людей з інвалідністю (ФОТО)

Про це пише Галка.

Відео з інцидентом поширив на свою Facebook-сторінку представник уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Івано-Франківській області Микола Макар. Подія трапилася другого липня у приміщенні ЦНАПу Переріслянської громади. На відео видно, як невідомий вступив спочатку в словесну перепалку, а потім завдав тілесних ушкоджень місцевому мешканцю Володимиру Сікердею, чоловіку з інвалідністю.

“Знаю Володимира особисто, він є членом ГО “СЛІД”, займає активну життєву позицію щодо розв’язання проблем людей з інвалідністю, бере активну участь у заходах організації та всіляко сприяє в громадській роботі організації – є активним, наполегливим, відповідальним, здатним приймати рішення та відстоювати власну думку. Нагороджений грамотою ОДА за активну волонтерську та благодійну діяльність, людина постійно підтримує ЗСУ особисто задонатив за час війни понад 100 тисяч гривень”, – розповідає Макар Микола про чоловіка.

Володимир Сікердей розповів “Галці”, що він звернувся до ЦНАПу, щоб отримати соціальну послугу – заяву щодо оформлення догляду за людиною з інвалідністю. У ЦНАПі виник конфлікт через оформлення відповіді на цю заяву. 

“Я звернувся у відділ соціального захисту Перерісля. Мені там відмовили у видачі будь-якого документа щодо розгляду моєї заяви і почали насміхатися. Коли я хотів зафіксувати це на камеру, на мене напав завгосп. Даний громадянин мене вдарив і почав втікати. Поліція його знайшла згодом. У мене була розбита губа, текла кров, це бачила поліція. Згодом я був на судово-медичній експертизі…

Мені дуже образило, я волонтерю, віддав на війну авто, міг давно покинути цю країну, але я тут допомагаю країні. Невже так можна поступати з людьми?”, – розповів чоловік.

Другого липня Володимир Сікердей написав заяву до поліції. Від правоохоронців “Галці” стало відомо, що наразі за цим інцидентом відкрили кримінальне провадження та розпочали розслідування.