На Надвірнянщині інвестор не проти звести сміттєпереробний завод з трьома реакторами

Автор: Турій Роман

24 Вер, 2016 19:40

На Надвірнянщині інвестор не проти звести сміттєпереробний завод з трьома реакторами

21 вересня чиновникам Надвірнянщини презентували приватний інвестиційний проект, який пропонує одна з іноземних фірм під назвою «Інститут енергії» (Польща).

Проект передбачає будівництво трьох реакторів та технологічних ліній закритого типу по переробці сміття. Для розміщення виробництва потрібно 8 га землі. Реактори будуть розміщені 10 метрів від рівня землі. Фахівці запевняють такий завод екологічно безпечний, сертифікований згідно європейських стандартів та не створюватиме жодних незручностей для жителів краю. Подібний завод вже працює в Польщі на відстані ста кілометрів від Варшави.

За технологією виробництва тверді побутові відходи пресують та завантажують в реактор, в якому сміття зберігається протягом шести років. Після чого з ТПВ отримують кінцевий продукт – електричну та теплову енергію. На заводі із сміття будуть виготовляти твердопаливні брикети для опалення виробничих підприємств.
Представники іноземної фірми запросили надвірнянців відвідати Польщу та ознайомитись з процесом роботи заводу.

Голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз запевнив, що підтримуватиме кожного, хто інвестуватиме в економіку Надвірнянщини, хоча кінцевого рішення по даному проекті не прийнято, інформує сайт Надвірнянської РДА.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...