На Надвірнянщині піднялися потічки, які підтопили будинки, автівки та зруйнували мости (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

11 Jul, 2021 08:16

Поділитись публікацією
На Надвірнянщині піднялися потічки, які підтопили будинки, автівки та зруйнували мости (ВІДЕО)

Ввечері 10 липня в декількох районах Івано-Франківської обалсті пройшов дощ, який значно підняв рівень води у потічках, що підтопили будинки та зруйнував мости.

Про це “Галку” інформує Управління з питань цивільного захисту ОДА.

10 липня о 18:20 від голови Поляницької громади до Надвірнянських рятувальників поступило повідомлення проте, що в період з 17:30 до 18:00, на території с. Яблуниця Поляницької ТГ, пройшли зливові опади у виді дощу й підтоплено шість дворогосподарств та зруйновано місток.

О 18:30 до місця події було направлено рятувальників для вивчення та моніторингу ситуації. За їхньою інформацією внаслідок підняття рівня води в потічку Прутець Яблуницький було підтоплено 5 житлових будинків та 5 дворогосподарств, 3 легкових автомобілі, знищено 1 місток (тимчасово відсутній під’їзд до 30 житлових будинків), пошкоджено під’їзди до 4 містків. Вода самостійно зійшла. Допомоги рятувальників для відкачування води не потрібно.

Цього ж дня о 18:45 від голови Поляницької громади поступило повідомлення проте, що внаслідок опадів у виді дощу на території села Бистриця зруйновано міст. О 19:00 до місця виклику направлено рятувальників. За їхньою інформацією внаслідок підняття рівня води в потічку Солотрук, зруйновано автомобільний міст, відсутній під’їзд до 7 житлових будинків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Раптово піднялася вода: вчора рятувальники з бурхливих річок витягли 12 людей (ФОТО, ВІДЕО)

Відео село Бистриця, потічок Солотрук:

Відео Бистриця Надвірнянська: