На Незалежності на очах тріщить шляхопровід. Комунальники кажуть, що загрози немає (ВІДЕО, ФОТО, ОНОВЛЕНО)

Автор: Застава Максим

25 Лис, 2019 15:47

На Незалежності на очах тріщить шляхопровід. Комунальники кажуть, що загрози немає (ВІДЕО, ФОТО, ОНОВЛЕНО)

В Івано-Франківську на Незалежності тріснув шляхопровід. Дві тріщини неабияк схвилювали міську владу. 

Читайте також: Як виглядали франківські депутати у шкільні роки (ФОТО)

Відео з мосту у мережі Фейсбук виклав депутат Віталій Мерінов.

“Вже повідомив начальника Управління з питань надзвичайних ситуацій Ігоря Влізло. Очікую на приїзд комунальників. Прошу міського голову Руслан Марцінків вирішити цю проблему! Безпека мешканців повинна бути на першому місці!”, – пише Мерінов.

Як повідомив в коментарі “Галці” директор КП “Муніципальна дорожня компанія” Віталій Бурко, ліцензована організація ще кілька років тому дала висновок: “шляхопровід – обмежено придатний”.

“Ми неодноразово зверталися щодо виконання капітального ремонту. На жаль, наразі жодних серйозних робіт не виконано”, – каже Бурко. – Літній ремонт дорожнього одягу жодним чином не повпливав на власне конструктивні недоліки. Як ми бачимо, дві повздовжні тріщини чітко пройшли по лінії стику плит”.

За інформацією “Галки” наразі вирішується питання щодо можливого перекриття шляхопроводу. Капітальний ремонт мосту відповідно до висновків експертизи може обійтися у десятки мільйонів гривень.

Попередньо вирішили обмежити вагу транспорту (встановити знаки 3.15 з обмеженням 24 т). Контролювати заборону проїзду фур доручено поліції.

ОНОВЛЕНО. Перший заступник міського голови Микола Вітенко разом із надзвичайниками та спеціалістами УКБ та МДК виїхали на місце події, аби оглянути тріщину.

У ході обстеження виявили, що загрози немає і рух транспорту перекривати не потрібно. Тріщини асфальтового покриття виявилися на деформаційних швах. Це, за словами комунальників, жодної загрози не несе. Адже опори – в нормі.

У той час Микола Вітенко звернувся до поліції щодо обмеження руху вантажного транспорту (понад 24 тонни). А МДК доручив провести поточний ремонт верхнього шару за сприятливих погодніх умов та залучити фахівців для додаткового обстеження.

Шляхопровід на вул. Незалежності. Вже повідомив начальника Управління з надзвичайних ситуацій Ігора Влізло. Прошу міського голову Івано-Франківська Руслан Марцінків вирішити дану проблему.

Опубліковано Віталієм Меріновим Понеділок, 25 листопада 2019 р.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...