На новій тролейбусній лінії з БАМу до Пасічної встановлять 400 світильників (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

17 Jan, 2022 13:40

Поділитись публікацією
На новій тролейбусній лінії з БАМу до Пасічної встановлять 400 світильників (ФОТО)

В Івано-Франківську триває спорудження тролейбусної лінії, яка має зʼєднати Пасічну та БАМ. На цій ділянці мають встановити 400 нових світильників з функцією демірування.

Роботи на підстанції практично завершуються. Проте залишається ще комплекс робіт з благоустрою території довкола модулів. Для тягової підстанції компанії «Плутон» м. Запоріжжя, використано більшість компонентів українського виробництва. Ще частина європейського, адже не все виготовляють в Україні.

Зараз водночас роблять кілька видів робіт: монтаж опор, прокладання кабелів та монтаж вуличного освітлення на вулиці Мазепи, інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку КП “Електроавтотранс”.

Зауважимо, що нові світильники мають функцію демірування, тобто будуть налаштовані вмикатись, тоді коли це потрібно. Вони будуть розміщені по усій довжині тролейбусної лінії – Мазепи, Гурика, Південний та Північний бульвар.

Загалом таких світильників має бути приблизно 400 штук. Завод-виробник дає на них велику гарантію – п’ять років після введення в експлуатацію.