На новому спортмайданчику франківські чиновники програли у футбол школярам (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

11 Жов, 2016 13:52

Поділитись публікацією
На новому спортмайданчику франківські чиновники програли у футбол школярам (ФОТО)

Сьогодні, 11 жовтня, в Івано-Франківську відкрили новий спортивний майданчик із штучним покриттям.

Читайте також: Марцінків анонсував початок роботи сільськогосподарського ринку у Микитинцях

Майданчик розташований на території між школами №11 та №3 у центрі міста. Встановили об’єкт на замовлення Управління капітального будівництва міськвиконкому.

“Ця територія свого часу була ласим шматком для забудовників, але ми її відстояли. В найближчий час тут буде освітлення. Тут буде дійсно гарно”, – прокоментував подію міський голова Руслан Марцінків.

“На спорудження пішло лише кілька місяців – все зробили оперативно та якісно”, – розповів директор Департаменту освіти і науки Івано-Франківська Ігор Смаль.

Привітала юних спортсменів і секретар міської ради Оксана Савчук.

Як раніше інформувала “Галка”, площадка для гри у футбол,волейбол та баскетбол призначена для користування учнями сусідніх шкіл.

“Я дуже тішуся, що відкривається майданчик у нашій школі. Ми давно хотіли, щоб нам нарешті зробили цю площадку. Тепер ми зможемо спокійно грати в футбол, а не на бетоні”, – поділився враженнями учень одинадцятої школи.

Також на відкритті команда учнів школи №11 зіграла в футбол проти міських чиновників на чолі з Русланом Марцінківим, – інформує з місця події кореспондент “Галки”.

Гравцями команди мерії виступили, зокрема, заступник Марцінківа з гуманітарних питань Олександр Левицький, керуючий справами МВК Ігор Шевчук, директор Департаменту освіти і науки МВК Ігор Смаль.

Під час гри чиновники пропустили більше десяти м’ячів, а забили лише три. До слова, автором першого голу став Руслан Марцінків.