На Пасічній будують нову насосну станцію (ФОТО)

Автор: Борис Марія

10 Jul, 2015 14:28

Поділитись публікацією
На Пасічній будують нову насосну станцію (ФОТО)

На вулиці Юліана Целевича в Івано-Фраківську триває будівництво водопровідної насосної станції.

Читайте також: Критичний сценарій: Марцінків розповів, у якому випадку сім діб не буде електроенергії

Керівник групи програм та інвестицій  КП “Водоекотехпром” Василь Чорнописький розповів “Галці” про ініціаторів та значення будівництва цього об’єкту. Замовником будівництва є КП “Івано-Франківськводотехпром”, а підрядником-інвестором – ТзОВ “Спілка забудовників”.

“Будівництво зумовлене інтенсивною житловою забудовою в мікрорайоні Пасічна. Якщо загальна потреба водопостачання на нові будинки становить близько 28 тис м3 води в добу, то нова насосна станція зможе подати 30 тис м3 в добу”, – повідомив він.

Загалом проект коштує 25 мільйонів гривень, на сьогодні освоєно близько 800 тисяч гривень.
Директор стратегічного розвитку “Водоекотехпрому” Віталій Голутяк нагадав, що за останні роки Івано-Франківський “Водоекотехпром” реалізував загалом декілька проектів.

“Ми проводимо закупівлю необхідного обладнання й готуємось, щоб після завершення основної будівельної частини ввести насосну станцію в експлуатацію і починати працювати для жителів мікрорайону Пасічна”, – прокоментував він.

До реалізації цього проекту залучилися депутатський корпус міської ради та виконавчий комітет.
Очільник міської «Свободи» Руслан Марцінків розповів, що з ініціативи його фракції підприємства у співпраці з містом реалізовують вже третій спільний проект. Зокрема, була виготовлена проектно-кошторисна документація і зроблені роботи щодо каналізації, яка йшла по вулиці Набережна. Також, будується дитячий садочок у мікрорайоні Пасічна. Згаданим третім об’єктом стала насосна станція, яка забезпечить повністю необхідність мікрорайону якісною питною водою.

“Досвід, який запропонувала “Свобода” у співпраці з будівельниками за рахунок пайової участі, є унікальним не тільки для Івано-Франківська, а й для цієї України. Роботи будуть зроблені ефективно у найкоротший термін. Мешканці Івано-Франківська будуть гордитися, що є у місці, де комфортно проживати”, – поділився “свободівець”.

До кінця року на цьому об’єкті планують облаштувати побутові приміщення та машинну залу і продовжити будівництво захисної дамби.