На Пасічній під’їзд будинку без попередження залишили без газу на кілька днів

Автор: Сидорчук Василь

09 Вер, 2018 12:20

Поділитись публікацією
На Пасічній під’їзд будинку без попередження залишили без газу на кілька днів
В Івано-Франківську у будинку на Тролейбусній 14, стояк на 18 квартир від’єднали від газопостачання у четвер ввечері, і ввімкнуть назад його не швидше понеділка.
Про це “Галці” повідомили обурені жителі вулиці Тролейбусна. Люди кажуть, що сталося це без попередження. Мешканці обурені, адже у багатьох сім’ях малі діти, і взагалі вимкнення викликало незручності.

“Газовики, то трубку не беруть, то невнятно пояснюють причину прининення подачі газу, то хамлять”,- кажуть мешканці будинку.

“Відключення газопостачання в будинку по вул. Тролейбусна, 14 відбулося у зв’язку з інвентаризацією газового обладнання. Під час обстеження на одному зі стояків виявлено значне падіння тиску в системі, що може свідчити про витік газу. Тому для відновлення газопостачання, працівникам «Івано-Франківськгазу» необхідно обстежити всі квартири. Наразі, через ненадання доступу або відсутність мешканців, не обстежено квартиру № 52. Прохання до власника даної квартири, зателефонувати в аварійно-диспетчерську службу за номером 104, щоб фахівці могли виконати усі необхідні роботи та відновити газопостачання. До відома, АДС працює цілодобово”, – зазначив “Івано-Франківськгаз”.