На Пасічній відкрили перший в місті Центр обслуговування споживачів комунальних послуг (ФОТО)

Автор: Турій Роман

25 Тра, 2016 11:22

Поділитись публікацією
На Пасічній відкрили перший в місті Центр обслуговування споживачів комунальних послуг (ФОТО)

Сьогодні, 25 травня, в мікрорайоні Пасічна в Івано-Франківську розпочав свою роботу перший Центр обслуговування споживачів комунальних послуг.

Читайте також: Якщо церква відмовляється, то ми не проти: Марцінків на зустрічі з франківцями щодо збереження зони біля озера

У своїй діяльності нововідкритий центр поєднав у собі функції ЦНАПу та комунальних послуг.

Від сьогодні пасічнянці зможуть у рідному мікрорайоні отримати 112 послуг. Зокрема послуги у сфері реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації, оформлення паспорта громадянина України, вклеювання у паспорт громадянина України фото при досягненні віку, земельні питання, архітектурні питання, питання опіки та піклування, видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, питання благоустрою, оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, житлові питання, питання ведення підприємницької діяльності (отримання дозволів у сфері торгівлі) та інші питання.

”Дуже важливо відкривати такі центри в мікрорайонах міста, особливо, коли мова йде про мікрорайон Пасічна, який є досить компактним і, як кажуть знаходиться за річкою, щоб мешканці могли на місці отримати всі необхідні послуги”, – каже міський голова Руслан Марцінків.

Центр відкрили на базі офісу ”Муніципальної управляючої компанії”.

Для зручності клієнтів у Центрі працюватиме електронна черга.

”Ще рік тому ми подавали таку ідею про облаштування на базі ще тоді ЄРЦ, а тепер МІУК єдиних центрів обслуговування користувачів комунальних послуг. Щоб в одному місці людина змогла з’ясувати всі питання, які стосуються утримання будинку, надання комунальних послуг, зв’язку різних комунальних структур”, – розповідає член міськвиконкому Вадим Войтик.

”Система створена для того, щоб уникнути ситуації, коли одна людина стоїть в черзі, а іншу людину приймають поза чергою, хтось чекає у черзі 20-15 хвилин, а вирішення його питання займає 3 хвилини. Такі випадки повністю унеможливлюються. Люди приходить у Центр її зустрічає консультант, який з’ясовує, яке питання турбує клієнта і реєструє його у черзі, а система автоматично відправляє її до працівника, який найменш завантажений”, – каже директор територіального ЦНАПу Богдан Питель.

А вже до кінця місяця стати на чергу можна буде дистанційно, зайшовши на сайт ЦНАПу.

Пасічнянці відкриттям Центру задоволені.

”Для людей такий центр, то дуже зручно. Економія часу і економія наших коштів на даний час, бо не потрібно їздити туди-сюди. Сюди сьогодні прийшла, бо в мене змінився склад сім’ї: я ”приписала” внука, а так, як у нас є субсидія, мені необхідно подати довідку”, – каже пані Марія.

Прийматиме Центр клієнтів з понеділка по п’ятницю; понеділок та четвер з 8.00 до 19:00 вівторок, середу та п’ятницю з 8.00 до 16.00 за адресою Галицька, 124а.