На перехресті Василіянок, Грушевського, Мулика з’явився новий тип розмітки: у мерії кажуть, що вона зменшить затори (ФОТОФАКТ)

Автор: Андрій Макітра

19 Вер, 2023 13:14

Поділитись публікацією
На перехресті Василіянок, Грушевського, Мулика з’явився новий тип розмітки: у мерії кажуть, що вона зменшить затори (ФОТОФАКТ)

За словами мерії, новий тип розмітки жовтого кольору, який намалювали на перехресті вулиць Грушевського, Василіянок, Мулика, Грюнвальдської в ніч на 19 вересня, дозволить уникнути блокування руху на дорозі.

Аналогічну розмітку планують наносити на інших перехресть міста, де виникають схожі ускладнення дорожнього руху.

Про це пише “Галка” з посиланням на заступника міського голови Івано-Франківська Михайла Смушака.

У ніч 19 вересня в Івано-франківську на перехресті вулиць Грушевського, Василіянок, Мулика, Грюнвальдської нанесли коробчасту розмітку жовтого кольору 1.10.3, яка позначає проїжджу частину в зоні перехрестя, на яку заборонено в’їзд під час виникнення затору. За словами мерії дотримання вимог такої розмітки дозволить уникнути блокувань руху на перехресті. Також мерія зазначає, що аналогічна розмітка надалі буде з’являтися і на інших перехрестях міста, де виникають схожі ускладнення з дорожнім рухом.

“Кожному з нас добре відомо наскільки проблематично проїхати перехрестя вул. Грушевського – Василіянок – Мулика – Грюнвальдської у час-пік за кермом автомобіля. Адже водії систематично порушують проїзд циклу світлофора, виїжджають на завантажене перехрестя і цим блокують рух транспорту з усіх напрямів”, – розповів Михайло Смушак.

Читайте також: Бельведерська, Вовчинецька, Панаса Мирного: на кількох вулицях Франківська змінюють схему руху (ФОТО)