На перший курс ІФНМУ зарахували майже тисячу студентів (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

03 Sep, 2019 08:06

На перший курс ІФНМУ зарахували майже тисячу студентів (ФОТО)

Традиційно урочиста подія для студентів Івано-Франківського Національного медичного університету пройшла на площі “Бастіону”.

Читайте також: Шістьом мешканкам Івано-Франківської громади присвоїли почесне звання "Мати-героїня" (ФОТО)

Студентів, їхніх батьків і близьких вітали представники обласної та міської влади, ректорат, декани факультетів, старші колеги-студенти.

“Сьогодні історичний центр Івано-Франківська має можливість бачити вас – наше фантастичне поповнення. Сьогодні все для вас. Ви зробили правильний вибір”,- зауважив ректор університету Микола Рожко.

“Ви стали першокурсниками і здобули свою першу перемогу, адже змогли подолати конкурс і поступити до одного з найкращих вищих навчальних закладів України, – звернувся до присутніх заступник голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів. – Ви обрали професію, яка є водночас і благородною, і тернистою. Вас у житті чекає багато випробувань, і я бажаю, щоб ви пройшли їх успішно. Ваше завдання добре вчитися, а завдання влади – забезпечити реалізацію медичної реформи, щоб ви по закінченні навчання отримали престижну і високооплачувану роботу”.

На перший курс ІФНМУ вже зарахували 957 студентів. Триває набір на факультет підготовки іноземних громадян, інформує “Галка” з посиланням на ОДА.

Також урочистості відбулися в Національному технічному університеті нафти і газу, під час яких першокурсників привітав заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry