На підтримку військових українські скаути випустили календар (фото)

Автор: Турій Роман

06 Лют, 2015 19:40

Поділитись публікацією
На підтримку військових українські скаути випустили календар (фото)
Українські скаути з організації “Пласт” випустили настінний календар з фотографіями військових, що беруть участь у російсько-українській війні.

Всі герої, фото яких зображені на календарі – пластуни. Кошти з продажу продукції підуть на придбання спорядження для українських військових, повідомляє “День“.

Під час Євромайдану українські скаути створили Фонд підтримки пластунів-військовиків, який сьогодні діє як структурна одиниця Національної скаутської організації “Пласт”.

Завданням фонду на початку 2014-го року була допомога пораненим під час подій на Майдані членам організації. Після початку АТО чимало пластунів вступили до батальйонів української армії. Основним завданням фонду сьогодні є забезпечення необхідним спорядженням військових пластунів на Донбасі.

“Кожен українець зобов’язаний зробити свій внесок задля нашої перемоги. Не думаймо, що ми нічого не змінимо, а будьмо впевнені: наші зусилля не марні. Навіть щирі дитячі малюночки здатні підвищувати настрій та бойовий дух наших вояків. Байдужість вбиває… Маленької допомоги не буває, адже у своїй сукупності це дозволяє купувати великі та важливі речі, що можуть врятувати життя українських вояків”, – говорить один з ініціаторів створення календаря Олег Вдовяк.

Фото, які використані в календарі, зроблені організаторами щорічного всеукраїнського фестивалю пластової творчості “День Пластуна 2015” і вже здобули популярність в соцмережі Фейсбук.

Календар «Не зломимо своїх присяг…» можна замовити в інтернеті заповнивши онлайн-форму. Мінімальний благодійний внесок – 100 грн.