На полі від люстраційної комісії буде більша користь. Хай картоплю для учасників АТО садять – чиновниця

Автор: Турій Роман

13 Бер, 2015 07:04

На полі від люстраційної комісії буде більша користь. Хай картоплю для учасників АТО садять – чиновниця

В Богородчанах згадали про те, що можна люструвати чиновників. Так відбулося засідання Люстраційної комісії в районі.

Про це повідомляє Тарас Парфан із посиланням на «Євромайдан Богородчани».

Читайте також: "Він присвячений бабусі і дідусеві", - Надія Парфан про фільм "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго"

«Першими, хто прийшов на її засідання для проходження громадської люстраційної перевірки були начальник управління соціального захисту населення – Лунів Володимир Васильович, начальник фінансового управління – Медвідь Ольга Михайлівна та начальник управління освіти, молоді та спорту – Дрогомирецький Іван Михайлович. Їм було задано ряд питань про їхню діяльність на займаних посадах, зокрема і під час Революції Гідності.
На жаль, відмовилася прийти на засідання комісії начальник управління агропромислового розвитку – Павликівська Мар’яна Ярославівна.
Проігнорували запрошення також і керівник апарату райдержадміністрації – Янів Марія Олексіївна та заступник керівника апарату, начальник відділу з питань організаційної та інформаційно-аналітичної роботи – Рашкевич Тарас-Дмитро Теодорович. Напевно, у них не було часу і бажання відповідати на запитання про співпрацю з колишнім режимом Януковича.
Висновки щодо даних посадових осіб люстраційна комісія подасть на чергове засідання Ради ГО «МАЙДАН» БОГОРОДЧАНСЬКОГО РАЙОНУ» для затвердження, оприлюднення і подання голові Богородчанської РДА», – говориться у повідомленні.

Разом з тим, «люстраторів» уже звинуватили у тому, що їх дії незаконні.

«Якщо в березні 2014 року люструвати було актуально, то зараз просто смішно. Ви Тарас Дмитрович як юрист, тим більше адвокат, повинні розуміти, що ще і протиправно, так як діє закон про люстрацію. Але, якщо в такий спосіб ви хочете витиснути людей з державних крісел, а їх місце посадити своїх, тоді стає зрозумілим мотив, так званої, люстрації по-богородчанськи», – з такими словами до Тараса Парфана звернувся Володимир Лемчак, колишній заступник голови Богородчанської РДА.

Окрім того, чиновники, які не прийшли на люстраційну комісію звинувачують її членів у тому, що їм просто немає чим зайнятися.

«Супер люстрація», а судді хто? Люструвати мене – це “подвиг”. Медалі вам треба за це вручити. А садити картоплю для наших солдатів слабо? Отож бо! На полі від люстраційної комісії буде більша користь. Запрошую», – говорить Мар’яна Павликівська.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry