На полігоні в Бєлгородській області сталася стрілянина: влада каже про 11 загиблих і 15 поранених

Автор: Застава Максим

16 Жов, 2022 09:04

Поділитись публікацією
На полігоні в Бєлгородській області сталася стрілянина: влада каже про 11 загиблих і 15 поранених

15 жовтня у Бєлгородській області на території військової частини відбулася стрілянина, внаслідок якої є загиблі та поранені.

Про це повідомила Baza, пізніше міноборони рф підтвердило факт події.

За даними видання Sota, внаслідок стрілянини могло загинути 22 військових, ще 16, ймовірно, дістали поранення.

“Водночас стріляло троє військових, двоє з яких вбили на місці, а один втік”, – повідомили ЗМІ, посилаючись на аудіозапис оповідання родички “мобілізованого, що зазнав атаки, але вижив на полігоні”.

Як пише “Інтерфакс“, у міноборони рф підтвердили загибель 11 військовослужбовців, стрілянину там назвали “терактом”.

“15 жовтня на полігоні західного військового округу в Білгородській області двоє громадян однієї з країн СНД здійснили терористичний акт”, – ідеться у повідомленні.

За заявою російського оборонного відомства, стрілянина відбулася “під час проведення заняття з вогневої підготовки з особами, які добровільно виявили бажання брати участь у “спеціальній військовій операції”. Вогонь вели по особовому складу підрозділу зі стрілецької зброї.

За даними Sota, ідеться про полігон у селищі Солоті. Там, як повідомляє ЗМІ, перебували понад 100 людей із Брянської області, які “категорично відмовлялися від відправки під Лиман” Донецької області. Російське військове керівництво нібито понад тиждень намагалося вмовити їх вирушити на штурм звільненого українськими захисниками міста.