На Позитроні данська компанія робитиме мікросхеми (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

27 Вер, 2016 17:25

На Позитроні данська компанія робитиме мікросхеми (ФОТО)

Данську лабораторію для прототипування електроніки відкрили в Івано-Франківську.

Нещодавно данська компанія EKTOS розширила свою діяльність в Україні, відкривши лабораторію в обласному центрі Прикарпаття. Компанія спеціалізується на розробці та виготовленні електроніки, а саме: прототипів друкованих плат (інтегрованих мікросхем). Основна орієнтація – це послуги в сфері розвитку, тестування та прототипування електронних рішень. Про це під час відкриття лабораторії повідомив директор ТОВ ” Ектос І-Ф” Олег Сеник, йдеться на сторінці Івано-Франківський регіональний центр.

“Чому Івано-Франківськ? Ми віримо в це місто, – каже Олег Сеник. – Рішення про відкриття івано-франківського офісу прийнято в 2015 році. Головний офіс компанії в Данії, головний український офіс ЕКТОС-УКРАЇНА в Харкові”.

Офіційне відкриття лабораторії для прототипування електроніки, організоване компанією “Ектос І-Ф”, відбулося в офісі підприємства в приміщенні адміністративної будівлі колишнього заводу “Позитрон”.

“Це для нас велика честь та подія, бути тут та брати участь у відкритті компанії в Івано-Франківську, – зазначив Повноважний Посол Королівства Данії в Україні Крістіан Донс Крістенсен під час заходу.

Один із данських співвласників EKTOS Єспер Хольст розповідає, що отримали підтримку від данського інвестиційного фонду та що час відкриття лабораторії в Івано-Франківську співпадає з десятилітнім ювілеєм діяльності фірми в Україні.

“Будемо певною мірою підтримувати технічну освіту в місті. Ми займаємося програмуванням електроніки і сподіваємося, що зможемо залучити до співпраці й інші компанії, – ділиться планами Єспер Хольст. – Як європейській компанії нам необхідна прозорість, хороше управління та співпраця з місцевою владою. Ми отримали досвід, що завдяки цьому ми можемо вийти на закордонні ринки. Ми вже мали в Івано-Франківську хороші результати співпраці з місцевою владою. А нова угода про вільну торгівлю є чудовим способом для івано-франківського офісу вийти на європейський ринок”.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що йому приємно, що до Івано-Франківська заходить високотехнологічне виробництво.

“Ми маємо в місті потужний ІТ кластер. Реалізуємо амбітний проект з Посольством Норвегії в Україні щодо будівництва ІТ хабу. В Івано-Франківську успішно працюють мультинаціональні компанії – Electrolux, Tyco Electronics, Delphi. Невдовзі буде запущене швейне виробництво (фірма з данськими інвестиціями). Завдання міської влади – всіляко сприяти успішній діяльності івано-франківського бізнесу. Крім того, люди, які творять, повинні мати в місті відповідне середовище для комфортного життя й відпочинку. Це теж є пріоритетом для влади”, – сказав Марцінків.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...