На Прикарпатті 170 іноземців вирішили зайнятися бізнесом

Автор: Людмила Баран

23 Jun, 2015 13:04

Поділитись публікацією
На Прикарпатті 170 іноземців вирішили зайнятися бізнесом

З початку року фахівцями територіальних органів ДФС в області присвоєно 170 реєстраційних номерів облікової картки платника податків іноземним громадянам, які виявили бажання розпочати власну справу на Прикарпатті.

Загалом, станом на 1 червня іноземним громадянам присвоєно 8394 реєстраційні номери облікових карток платників податків. Про це інформує прес-служба обласної ДФС.

Отримати облікову картку платника податків іноземні громадяни та особи без громадянства можуть у Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Для цього вони зобов’язані особисто або через уповноважену особу подати облікову картку фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР (яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі), пред’явити документ, що посвідчує особу та, засвідчений в установленому законодавством порядку, його переклад українською мовою і копію такого перекладу (крім осіб, які мають посвідки на постійне проживання або посвідки на тимчасове проживання в Україні).

Реєстрація у Державному реєстрі здійснюється протягом п’яти робочих днів від дня подання до органу ДФС облікової картки.

Після закінчення цього терміну,  пред’явивши документ, що посвідчує особу та засвідчений в установленому законодавством порядку його переклад іноземці та особи без громадянства можуть отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі.