На Прикарпатті готують місце для будівництва біогазового заводу

Автор: Борис Марія

11 Тра, 2016 09:15

На Прикарпатті готують місце для будівництва біогазового заводу

10 травня 2016 року заступник голови райдержадміністрації Олег Кантор з робочою поїздкою побував у Тустанській та Медухівській сільських радах.

Читайте також: Дитячий майданчик облаштували у центрі Галича (ФОТО)

Разом із сільськими головами Ярославом Озарком та Ігорем Вітовським обговорено проблеми, які найбільше турбують мешканців сіл, визначено пріоритетні питання для розв’язання у 2016 році, інформує Галицька РДА.

У с.Тустань Олег Михайлович та сільські голови відвідали місце, де компанією «Даноша» будується сучасний біогазовий завод. Наразі на будівельному майданчику ведуться підготовчі роботи, знімається верхній родючий шар ґрунту.

Оксана Міллер, представник відділу зовнішніх зв’язків та розвитку, проінформувала що будівництво даного підприємства дозволить зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище та приведе до оптимального використання органічних відходів як цінного добрива. Ще одним позитивним моментом буде зведення до мінімуму запаху гною,адже після переробки гноївки у біогазовій установці зникне і неприємний запах, який викликає нарікання у жителів навколишніх сіл.

Крім цього, обговорено діяльність компанії «Даноша», направлену на соціально-економічний розвиток місцевих громад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Данці збудують прикарпатцям біогазовий завод

Також у с.Тустань заступник голови райдержадміністрації відвідав сільську раду, побував у Будинку культури, де планується проводитись капітальний ремонт, та виїхав на місце, де колись був розташований сільський млин.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...