На Прикарпатті хворого чоловіка відправили додому – у подальшій смерті пацієнта рідні винуватять лікарів

Автор: Турій Роман

31 Січ, 2016 18:58

На Прикарпатті хворого чоловіка відправили додому – у подальшій смерті пацієнта рідні винуватять лікарів

Днями у Долинській районній лікарні помер 51-однорічний Ленько Богдан Васильович.

Читайте також: Столичні арт-критикині в очікуванні старту «Арт-резиденції» в Івано-Франківську: «В Україні ніхто не вміє грамотно організовувати громадський простір»

У соцмережах рідні пишуть, що до цього призвела халатність медиків Вигодської лікарні, які проявили недостатньо уваги до пацієнта, відправивши його додому.

Далі наводимо текст звернення без змін.

“Сьогодні 9- днів зі смерті 51-однорічного чоловіка,який помер 22 січня 2016 року в Долинській ЦРЛ. Ленько Богдан Васильович звернувся в Вигодську лікарню 12 січня до лікаря терапевта Білоголовко В.М. для профілактики лікування серця,так як знаходився на другій групі інвалідності.
Пролежавши 6 днів на стаціонарному лікуванні,він від холоду який у лікарні, дістає пневмонію,температурить38С.Та лікуючий лікар на це уваги не звертає і всіх хворих які в палаті відправляє додому,зсилаючись на те, щоб хворі ще більше не заразились грипом.
На слова Богдана що він хворий і не зможе йти додому лікар відповів »Ти хочеш заразитись грипом !». Пролежавши дома 3 дні ївши жменями таблетки,йому стає тільки гірше.19 січня зранку дружина дзвонить на скору Вигодської лікарні і черговий диспетчер їй пояснює,що при температурі 38С вони не виїжджають,нехай викликають фельдшера при тому, що він числиться в стаціонарі.
Коли 20 січня вечером йому зовсім стало зле,скора Вигодської лікарні спромоглась приїхати,забравши його в лікарню смт. Вигода,швидко виписати і відправити в Долинську ЦРЛ. Де за його життя боролись лікарі та вже було запізно.
Скажіть будь-ласка,як пацієнта з цукровим діабетом,температурою,проблемами з серцем,можна відправити додому помирати і при цьому спокійно ходити по землі,дихати і радіти.
Одне вражає ,байдужість,халатність і безвідповідальність лікаря Білоголовко В.М. завідуючого терапевтичним відділенням смт.Вигода.
Хочеться подивитись Вам у вічі,якби це зачепило Вас, вашу сім’ю,родину чи залишились би Ви такі байдужі до людського горя.
Можливо людський суд Вас не зачепить та від Божого Суду і Божої Кари не втекти
“, – написала у групі Долина Лайв Тетяна Ланько.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...