На Прикарпатті є місця для безпечного розміщення туристів, – в ОДА кажуть, що готові до “посткарантинного туризму”

Автор: Застава Максим

04 Тра, 2020 19:15

На Прикарпатті є місця для безпечного розміщення туристів, – в ОДА кажуть, що готові до “посткарантинного туризму”

В Івано-Франківській області готові до “посткарантинного туризму”. Очікують від Державного агентства розвитку туризму та Міністерства охорони здоров’я України санітарно-епідеміологічних рекомендацій.

Читайте також: Франківців кличуть на безкоштовну екскурсію відреставрованими дверима

Про це йшлося днями на онлайн-нараді керівників галузевих управлінь обласних, міських адміністрацій. Участь у ній взяв начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Віталій Передерко.

На зустрічі обговорили перші посткарантинні заходи, які можуть бути реалізовані під керівництвом ДАРТ, зокрема йшла мова про розробку комунікаційної концепції для подорожей країною, санітарно-епідеміологічних рекомендацій для відновлення роботи готелів та аналогічних засобів розміщення, створення мережі ТІЦ на вокзалах і консолідованого календаря подій та ін.

Голова ДАРТ Мар’яна Олеськів презентувала основні положення комунікаційної концепції, яка була нещодавно розроблена за участі експертів індустрії гостинності.

«Основний акцент – вихід з кризи можливий за допомогою внутрішнього туризму. Ми очікуємо його поступове відновлення після зняття карантинних заходів як на традиційних туристичних напрямках, так і нових, нерозкручених дестинаціях. Наша головна мета – створення нової культури подорожей, щоб українці хотіли і могли відпочивати у себе вдома і пізнавати свою Батьківщину», – повідомила Олеськів.

Всі туристичні стейкхолдери перебувають в очікуванні скасування чи пом’якшення карантину, який завдає величезної шкоди бізнесу, тому Віталій Передерко звернувся з проханням до очільниці ДАРТ якнайшвидше розробити спільно з МОЗ санітарно-гігієнічні рекомендації до роботи готелів в умовах епідемії. Тому що вже невдовзі, після завершення карантинних обмежень, українці зможуть подорожувати у межах країни й велике значення матиме наявність у регіонах достатньої кількості закладів розміщення, що зможуть забезпечити безпечні з точки зору охорони здоров’я умови проживання.

Очікувано, що Карпати, зокрема Івано-Франківщина, будуть серед тих регіонів, куди українці поїдуть відпочивати насамперед. В області для цього є достатня кількість природних, культурних туристичних ресурсів, цікавих інтерактивних локацій і закладів розміщення, які дозволяють відпочивати туристам віддалено одні від одних – йдеться про сільські садиби та котеджі. Саме таке розміщення у постарантинний період буде мати найбільший попит з точки зору безпеки, психологічної врівноваженості та комфорту.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • angry 2
  • like 1
  • angry
  • like
3
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...