На Прикарпатті інтенсивно розводять індиків

Автор: Людмила Баран

10 Aug, 2014 08:53

Поділитись публікацією
На Прикарпатті інтенсивно розводять індиків

Райдержадміністрація Тлумацького району приділяє значну увага підтримці господарств, які орендують приміщення для розведення індиків.

У селі Гарасимів ТзОВ «Добробут Прикарпаття» провело реконструкцію чотирьох тваринницьких приміщень, в яких вже розміщені індики. В даний час закінчується реконструкція п’ятого, повідомляє прес-служба ОДА.

З початку року в господарстві налічувалось понад 7 тисяч птахів, а в липні поголів’я птиці поповнили ще на 14, 4 тисяч. Станом на 1 серпня поточного року господарством утримується понад 20 тисяч  індиків. До кінця місяця частина птиці піде на забій, натомість буде завозитись наступна партія в кількості 7200 шт. Таку ж кількість індиків планується завезти у жовтні цього року в п’яте тваринницьке приміщення.

У селі Будзин Тлумацького району працює фермерське господарство «Рів’єра», яке проводить переобладнання тваринницьких приміщень для утримання 14 тис. шт. індиків.

Галузь птахівництва є однією з перспективних галузей господарства , яка дозволить забезпечити населення високоякісними продуктами харчування, витримати конкуренцію на внутрішньому ринку і знайти шляхи виходу на зовнішній ринок.