На Прикарпатті інтернам, які лікували пацієнтів від коронавірусу, дали зарплату. Але не всім

Автор: Застава Максим

06 Тра, 2020 14:38

На Прикарпатті інтернам, які лікували пацієнтів від коронавірусу, дали зарплату. Але не всім

На Прикарпатті інтернам, які лікували пацієнтів від COVID-19, виплатили зарплату. Йдеться лише про тих, хто працював у двох лікарнях Івано-Франківська й чотирьох райлікарнях області.

Читайте також: У Делятинському психоневрологічному інтернаті виявили підозру на COVID-19, 10 людей пройдуть тестування

Про це повідомили 6 травня під час брифінгу в облдержадміністрації щодо поширення коронавірусу в Івано-Франківській області, інформує “Галка“.

За словами першої заступниці голови облдержадміністрації Марії Савки, в тих пакетах послуг, які підписали медичні заклади області з Національною службою здоров’я України, не враховані виплати зарплат інтернам.

“Проблему знає Міністерство охорони здоров’я. Зараз наш Департамент охорони здоров’я вже завершує збір інформації щодо кількості інтернів, які працювали в медичних закладах з пацієнтами з COVID-19, аби надати її Міністерству охорони здоров’я для врегулювання цієї ситуації”, – каже Савка.

Щоправда, у великих медзакладах області, де працює найбільше інтернів, зарплату виплатили.

“Йдеться про інтернів з обласної клінічної лікарні, ЦМКЛ, а також райлікарень Снятина, Надвірної, Косова, Верховини. По екстреній допомозі інтернам заплата не виплачена”, – уточнила посадовиця.

Також Савка підкреслила, всі медичні установи Прикарпаття, які підписали угоди на пакети послуг з НСЗУ, у квітні отримали 90% грошей від договорів і мали можливість спрямувати їх на виплату зарплати медикам.

“Кабміном затверджено чотири пакети послуг на COVID-19: по мобільних групах, по екстреній медицині, по закладах першої госпітальної ланки та по тих закладах, які не є першої лінії, але, поряд з тим, в них лікувалися хворі на коронавірус. Коли цей пакет послуг буде підписаний, наші заклади отримають додаткове фінансування і зможуть спрямувати гроші на виплати медикам”, – пояснює Савка.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...