На Прикарпатті легалізовано більше 1,6 тисячі найманих працівників

Автор: Людмила Баран

10 Sep, 2015 08:27

Поділитись публікацією
На Прикарпатті легалізовано більше 1,6 тисячі найманих працівників

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, завдяки заходам, спрямованих на легалізацію ринку праці, в Івано-Франківській області з початку року відновлено трудові права 1603 осіб.

Також з доходу, виплаченого таким працівникам, в скарбницю додатково надійшло 33,6 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 114,1 тис. грн. єдиного соціального внеску, пише прес-служба Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Крім цього, до державної реєстрації залучено 165 фізичних осіб, якими сплачено 63,2 тис. грн. податкових зобов’язань.

Фахівці ГУ ДФС в області звертають увагу, що боротьба з виплатою заробітної плати у «конверті» залишається актуальною темою сьогодення.

Нагадують, що з 3 липня відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 N 413 “Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу” подається повідомлення про прийняття працівника на роботу власником підприємства або уповноваженим особою чи фізичною особою-підприємцем, до органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного соціального внеску.

Повідомлення подається за формою передбаченою згідно з додатком, і до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.