На Прикарпатті майже вдвічі нижчий рівень злочинності, ніж у державі, – прокуратура

Автор: Застава Максим

07 Сер, 2019 11:33

На Прикарпатті майже вдвічі нижчий рівень злочинності, ніж у державі, – прокуратура

Рівень кримінальних правопорушень із розрахунку на 10 тисяч населення становить 32 проти 35 за шість місяців минулого року.

Читайте також: Минулого року до кримінальної відповідальності притягнули 64 прикарпатських корупціонерів

Про це повідомив під час пресконференції прокурор Івано-Франківської області Олександр Стратюк.

«Ми займаємо третє місце після Донецької і Луганської областей. Наш показник є одним із найнижчих серед регіонів та майже вдвічі нижчим, ніж загалом по державі», – говорить прокурор.

Загалом по області впродовж першого півріччя цього року обліковано 4 355 кримінальних правопорушень, що на 9% менше, ніж за аналогічний період 2018 року, інформує «Галка».

«По справам, які розслідували всі органи, збитки складають 80 мільйонів гривень. Накладено арешт на 25 мільйонів», – пояснює Стратюк.

Він також наголосив, що навантаження на прокурорських працівників є дуже велике.

Щодо роботи Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області, то було 64 кримінальні провадження, до суду скеровано – 16, у тому числі ухиляння від сплати податків – сім.

За перше півріччя 2019 року 20 особам повідомлено про кримінальні правопорушення у складі організованих злочинних груп. Ними задано збитків на 1,3 мільйона гривень, з яких відшкодовано 130 тисячі гривень.

З початку року розпочато 23 кримінальні провадження у сфері охорони лісових ресурсів. Три – щодо незаконного експорту деревини, два – щодо незаконних порубок лісу, один – щодо неналежного виконання службових обов`язків стосовно забезпечення охорони лісу.

«Ви знаєте, яка ситуація у нас склалась щодо статті про незаконну вирубку лісу. З січня це була дуже нерозумна сума, через яку настає кримінальна відповідальність за незаконну вирубку, а саме – 1,9 мільйонів гривень. Хоча зазвичай порубка деревини у нас відбувається на суму від 20 до 30 тисяч гривень», – сказав прокурор.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry