На Прикарпатті медик підозріло часто комісовував чиновників

Автор: Турій Роман

16 Jun, 2015 19:15

Поділитись публікацією
На Прикарпатті медик підозріло часто комісовував чиновників

У Калуському військкоматі попрощалися з районним травматологом, який демонстрував підозрілі результати роботи у військово-медичній комісії.

Читайте також: “Де ваша принциповість!?”, - військовий комісар посварився з лікарями Прикарпаття, які зривають мобілізацію

Про це під час зустрічі головного лікаря області Романа Мельника з громадськістю і головними лікарями районів повідомив заступник обласного комісара Юрій Варановський.

За його словами, згідно висновків цього лікаря багато чиновників комісували, натомість були питання до чоловіків, яких визнавали придатними до служби.

За словами Варановського, коли у Калуші поміняли частину лікарів з комісії, тут різко зріс процент придатних до служби. Однак з часом він знову впав до непристойно низького. Варановський зізнався – підозрює, що справа в корупції, але вдіяти з цим нічого не може.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Пологи в області коштують від шести до десяти тисяч гривень. В основному кесерять, бо так вигідніше лікарям”, – активіст головному лікарю Прикарпаття (ФОТО)