На Прикарпатті місячник Червоного Хреста. Людям допомагатимуть зрозуміти принципи доброти і гуманізму

Автор: Турій Роман

04 Кві, 2015 09:16

На Прикарпатті місячник Червоного Хреста. Людям допомагатимуть зрозуміти принципи доброти і гуманізму

На Прикарпатті привернути увагу краян до проблем соціально незахищених верств населення, біженців і сімей, які втратили годувальника у зоні АТО, будуть намагатися із допомогою місячника Червоного Хреста, який розпочався першого квітня і триватиме до четвертого травня.

Мета цього місячника, кажуть у Червоному Хресті, допомогти людям зрозуміти принципи добра, милосердя, гуманізму , оздоровити людські серця, скуті холодом буденного життя, зокрема, привернути уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, переміщених осіб з території проведення антитерористичної операції та з Автономної Республіки Крим, поранених бійців, сімей, які залишились без годувальників, вдів, дітей-сиріт.

«Саме тому оголошується збір коштів, вживаного одягу, взуття, миючих засобів , продуктів харчування, шкільного приладдя, посуду, іграшок та інших речей першої необхідності для потребуючих», – кажуть у Червоному Хресті.

Допомогу в Івано-Франківську приймають за адресою вул. Василіанок,6 та районних організаціях Товариства Червоного Хреста. Телефон для довідок 75-28-37

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...