На Прикарпатті молодь провела толоку на місці стоянки сотень УПА (ФОТО)

Автор: Застава Максим

04 Тра, 2018 12:22

На Прикарпатті молодь провела толоку на місці стоянки сотень УПА (ФОТО)

Юнацтво Української Добровольчої Армії провело толоку на місці постою сотень УПА на Осовій Поляні, що на Рогатинщині.

Читайте також: Грибна рота: як ветерани АТО проходять реабілітацію у Карпатах (ФОТО, ВІДЕО)

Весняна толока на Осовій Поляні, що в Рогатинському районі – добра традиція, яка з ініціативи Української Добровольчої Армії триває вже не перший рік, адже Осова Поляна – дуже особлива. Саме тут у 1943-1944 роках було місце таборування сотень УПА, тут неодноразово бував Роман Шухевич. А останні декілька років сюди приїжджають на вишколи добровольці, а ще проводять таборування учасники дитячих та молодіжних патріотичних організацій та рухів.

УДА Прикарпаття організувало толоку, аби впорядкувати місця повстанської слави воїнів Української Повстанської Армії. Активісти прибрали територію Осової Поляни, пофарбували паркан біля каплички та символічної могили, скосили траву, заготовили дрова для учасників вишколів та таборів.

«Дуже приємно, що до толоки долучаються не лише воїни-добровольці, але й молоді люди. У свій вільний час вони прагнуть відвідати історичні місця нашого краю, а ще попрацювати над впорядкуванням території, де колись боролися за нашу свободу воїни УПА. Зараз ми взяли на себе цю естафету боротьби і воюємо за вільну, незалежну Україну з цілісними кордонами. І такі місця, як Осова Поляна є священними для кожного українського бійця», – наголосив керівник УДА Прикарпаття Василь Абрамів.

Попереду ще багато роботи, адже у мріях УДА Прикарпаття відновити знищений колись повстанський табір та відкрити на Осовій Поляні Музей повстанської слави.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...