На Прикарпатті на хабарі взяли керівника місцевого відділу ДСНС (ФОТО)

Автор: Турій Роман

09 Sep, 2020 17:43

Поділитись публікацією
На Прикарпатті на хабарі взяли керівника місцевого відділу ДСНС (ФОТО)

Тимчасово виконуючого обов’язки начальника одного з міськрайонних відділів ДСНС в Івано-Франківській області викрито на хабарі.

За процесуального керівництва прокуратури Івано-Франківської області викрито та затримано тимчасово виконуючого обов’язки начальника одного із міськрайонних відділів ДСНС в Івано-Франківській області під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 400 доларів США (ч. 3 ст. 368 КК України).
За даними слідства, посадовець вимагав та одержав від приватного підприємця хабар за сприяння в поданні декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки та невнесення об’єкта здійснення господарської діяльності до списку планових перевірок на 2021 рік.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.
Затримано посадовця спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області ДСР Нацполіції України, інформує “Галку” пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.