На Прикарпатті на одноразові грошові допомоги до кінця року не вистачить коштів

Автор: Сидорчук Василь

25 Sep, 2018 19:53

Поділитись публікацією
На Прикарпатті на одноразові грошові допомоги до кінця року не вистачить коштів

Виконавчий комітет Калуської міської ради цього вівторка підтримав черговий проект рішення про виділення одноразових грошових допомог за зверненнями калушан.

Читайте також: У Франківську з яскравим показом виступив театр "Вознесіння" (ФОТО, ВІДЕО)

За словами начальника управління соціального захисту Любові Федоришин, 21 мешканець міста за заявами отримає одноразові грошові допомоги. Розмір допомоги коливається від 200 до 5 000 гривень, пишуть “Вікна”, інформує “Галка”.

У максимальному розмірі допомогу отримають двоє калушан, які потребують дороговартісного лікування. Крім того, за поданнями територіального центру соціального обслуговування, 10 підопічних центру до Дня людей похилого віку, який в Україні відзначають 1 жовтня, отримають одноразові допомоги в розмірі 200 гривень. Ще чотирьом калушанам, які звернулися із заявами, виконком відмовив, оскільки вони не надали необхідний пакет документів.

Сумарно за останнім рішенням виконкому калушанам буде виплачено понад 29 тис. гривень. За словами Любові Федоришин, на три місці до кінця року на виплату одноразових грошових допомог у міському бюджеті залишається всього 30 тис. гривень. Вже очевидно, що цих коштів не вистачить, тому управління соцзахисту клопотатиме перед міською радою про збільшення видатків на такі допомоги. Нагадаємо, у міському бюджеті на поточний рік на одноразової грошові допомоги заклали 310 тис. гривень. Така ж сума була торік і її вистачило.

Теги: